Máme sa na čo tešiť...

Autor: Peter Krško | 5.4.2007 o 14:45 | Karma článku: 3,09 | Prečítané:  734x

Určite aj vy dostávate také e-maily: vtipné texty, zaujímavé fotografie, prípadne tie typu "nepretrhnite našu reťaz, lebo...". Väčšinou si ich pozriem a vymažem - ďalej ich neposielam (ospravedlňujem sa všetkým, ktorý mi niečo posielate v dobrej viere že to pošlem ďalej, ale práve tie "pošli to ďalej" vymazávam okamžite).

Občas ma nejaký e-mail donúti k akcii. Nestáva sa to často, skôr je to tá výnimka čo potvrdzuje pravidlo, že tieto e-maily končia v koši.
Nedávno som dostal taký e-mail, ktorý má donútil konať. Obsah mailu bol pekný, boli v ňom fotografie zo štadiónov, na ktorých sa budú za necelých 500 dní konať letné olympijske hry v Pekingu. Predmet mailu bol "Olympijske hry v Pekingu 2008 - mame se na co tesit" - nakoniec určite mnohí z vás ten mail dostali tiež, takže viete o čom hovorím. A čo mi na tých fotografiách vadí? To že som si pri pohľadne na ne spomenul napríklad na už viac ako 50 rokov Čínou okupovaný Tibet, spomenul som si na študentov z námestia Nebeského pokoja, prípadne na masové popravy, ktoré sa myslím tiež konávajú na štadiónoch. Určite nie na týchto nových, ale ktovie ako budú číňania využivať tieto štadióny až bude po olympijáde.. Možno sa máme naozaj na čo tešiť.

A tak som sa na internete poobzeral po iných fotografiách, tie som pridal k tým čo mi prišli e-mailom. Možno si i vy až budete na budúci rok sledovať olympijske hry spomeniete na ľudí v Tibete, na študentov z námestia Nebeského pokoja, na masové popravy... 


 
foto:
foto:
foto:
foto:
foto:
foto:
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?